ISOTECH ISOTECH

Czyszczenie betonu

Kiedy należy wyczyścić betonową posadzkę?

W naturalnym procesie użytkowania podłoga zostaje narażona na działanie środków myjących, zanieczyszczeń czy innych czynników zewnętrznych. Nie pozostają one bez wpływu na jakość powierzchni.

Warto więc zastanowić się nad czyszczeniem powierzchni betonowej, gdy tylko zauważymy plamy, przebarwienia i zabrudzenia.

Kiedy należy wyczyścić betonową posadzkę?
Zalety czyszczenia

Zalety czyszczenia

  • zatrzymanie procesu degradacji podłogi
  • podłoga przestaje pylić i przepuszczać wilgoć
  • wyrównujemy chropowatość nawierzchni
  • poprawiamy wodoodporność betonu
  • trwałe usunięcie brudu
  • wyrównanie powierzchni podłogi
  • odświeżenie wizualne całej powierzchni
  • obniżenie kosztów konserwacji podłogi

Dlaczego warto zdecydować się na czyszczenie posadzek z betonu?

Pogorszona estetyka podłóg betonowych to pierwsza kwestia, która powinna skłonić do skorzystania z usługi, jaką jest czyszczenie posadzek. Struktura tego materiału jest porowata, co oznacza, że niestety bardzo szybko przyjmuje dużo różnych zanieczyszczeń. Podłoga z biegiem czasu szarzeje (nierzadko robi się wręcz czarna), zaburzając wygląd każdego budynku.

Intensywnie zabrudzona podłoga nie jest jednak wyłącznie problemem wizerunkowym. Czyszczenie betonu powinni zlecać regularnie zarówno właściciele hoteli, biurowców czy obiektów użyteczności publicznej, jak i powierzchni magazynowych oraz zakładów produkcyjnych. Brud zalegający na posadzkach jest bardzo szybko roznoszony przez pracowników. Zanieczyszczenia pojawiają się w innych pomieszczeniach, a do tego, np. w magazynach mogą trafiać na kartony zbiorcze czy opakowania produktów.

Realizowane przez naszą firmę czyszczenie betonu gwarantuje przywrócenie powierzchni jej dawnego, pierwotnego blasku. Co ważne, regularne wykonywanie takich prac skraca czas mycia, zapewniając dodatkowe oszczędności.

Dlaczego warto zdecydować się na czyszczenie posadzek z betonu?
Najlepsze metody czyszczenia betonowej posadzki

Najlepsze metody czyszczenia betonowej posadzki

Firma ISOTECH może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej branży i stosowaniem najlepszych technologii. Wysokie kompetencje zespołu pracowników są gwarancją pełnej satysfakcji z efektów przeprowadzonych prac. Czyszczenie betonu można wykonać różnymi technikami, zależnie od tego, czy posadzka znajduje się wewnątrz, czy na zewnątrz budynku. My proponujemy między innymi:

  • usuwanie zanieczyszczeń z podłóg z wykorzystaniem myjki ciśnieniowej (na zewnątrz) – stosujemy wysokiej klasy maszyny, dzięki czemu usługa jest stosunkowo tania, a do tego można ją wykonać w bardzo krótkim czasie (zależnie od stopnia zabrudzenia),
  • wykorzystanie specjalistycznych maszyn myjących i jednocześnie odsysających brud (wewnątrz) – profesjonalne urządzenie dokładnie odnawia posadzkę, a następnie zbiera wodę wraz z zanieczyszczeniami. Metoda ta jest szczególnie polecana w budynkach wielkopowierzchniowych i wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości odprowadzenia wody z myjek wysokociśnieniowych.

Jak pracujemy?

Dzięki naszemu doświadczeniu i maszynom najwyższej jakości cały proces przebiega sprawnie i praktycznie niezauważalnie dla klienta.
Używamy maszyn, które pozwalają na cichą i wydajną pracę, bez unoszącego się wszędzie pyłu.

1

Mycie i czyszczenie powierzchni betonowej z zalegających zanieczyszczeń

2

Zabezpieczenie wyczyszczonej powierzchni impregnatem, który chroni posadzkę przed uszkodzeniami i utrwala efekt pracy

3

Wypolerowanie posadzki w celu nadania jej trwałości oraz atrakcyjnego wyglądu

Czyszczenie powierzchni jest prostym i efektywnym sposobem na zachowanie jakości naszej posadzki na długie lata.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem